POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ

Precyzja, jakość i naturalność — to nasze wartości.

Precyzyjne działanie specjalistów oraz technologia najwyższej jakości
pozwalają nam zagwarantować naturalny efekt przy każdym zabiegu.

Nasze wartości

01.

Precyzja
w każdym detalu

Wieloletnia praktyka i wysokie kwalifikacje w obsłudze technologii hi-end pozwalają na działanie z chirurgiczną precyzją na każdej warstwie skóry — nawet 7mm w głąb tkanek.

02.

Jakość
i technologia

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii i urządzeń najwyższej klasy. Każde z nich spełnia wygórowane standardy jakości i bezpieczeństwa, gwarantując satysfakcjonujące efekty przy minimalnej inwazyjności.

03.

Naturalność
efektów

Nie wierzymy w jeden kanon piękna. Wierzymy, że tkwi ono w zdrowej, odżywionej i zadbanej skórze, którą pomożemy Ci osiągnąć bez ingerencji w Twoje naturalne rysy i atuty.

Proces

Jak przebiega proces — krok po kroku?

Proces leczenia dopasowujemy indywidualnie, dlatego będzie on wyglądał nieco inaczej u każdego pacjenta — tak, jak i jego potrzeby.

Możemy wyróżnić 4 kluczowe etapy:

 • Analiza i diagnostyka
  svg

  Zabiegi poprzedza dokładna analiza komputerowa, badanie multispektralne oraz szczegółowy wywiad pozwalające postawić precyzyjną diagnozę.

  Zamknij

 • Indywidualny plan leczenia
  svg

  Dopasowujemy plan pielęgnacji i szczegółowe parametry zabiegu do unikalnych potrzeb, aby uzyskać najlepsze efekty przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

  Zamknij

 • Monitoring postępów
  svg

  Dbamy o naszych pacjentów jeszcze długo po wyjściu z gabinetu, oferując stały kontakt i czuwając nad ich stanem zdrowia, samopoczuciem oraz poziomem satysfakcji.

  Zamknij

 • Utrwalenie efektu zabiegu
  svg

  Po zabiegu doradzamy pacjentom jak prawidłowo i kompleksowo dbać o siebie, aby mogli cieszyć się rezultatami jak najdłużej.

  Zamknij

Dr Anna Smorąg
O mnie

Dr Anna Smorąg

Lek. dent. Anna Smorąg zajmuje się wykonywaniem zabiegów medycyny estetycznej z poszanowaniem naturalnego piękna pacjentów. Jest absolwentką prestiżowej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Podczas codziennej pracy ma styczność z najnowocześniejszym sprzętem medycznym, w tym laserowym oraz radiofrekwencją mikroigłową.

Jej pacjentami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Swoją edukację rozpoczęła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, jest absolwentką Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego.

Nasz zespół

Olga

Olga

Magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Sandra

Sandra

Absolwentka studiów magisterskich Kosmetologii Klinicznej w Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia.

Lokalizacja

Jak nas
znaleźć?

Nasz gabinet znajduje się na warszawskich
Nowolipkach, blisko Centrum:

Ul. Dzielna 21/lok.16
Warszawa

slider
slider
UMÓW WIZYTĘ

Chcesz porozmawiać? Umów się na wizytę lub konsultację.

Akceptuję Politykę Prywatności i cookies