Powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa

Powiększanie i modelowanie ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w ramach medycyny estetycznej. Wiele kobiet nie jest bowiem zadowolonych z kształtu ust. Uważają, że są zbyt mały wydatne, niepełne, niesymetryczne, a nawet zbyt suche. Naprzeciw potrzebom Polek wyszła więc medycyna estetyczna, oferując zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym. Substancja ta jest niezwykle bezpieczna, ponieważ naturalnie znajduje się w skórze człowieka. Jest to najszybszy i najprostszy sposób na poprawę wyglądu ust jak i na ich nawilżenie. Pozwala on wydobyć naturalne piękno z ust każdej kobiety. Miejscem, gdzie wykonasz taki zabieg modelowania ust jest klinika medycyny estetycznej dr Anny Smorąg.  

Modelowanie ust Warszawa

Wraz z wiekiem usta zwężają się i tracą swój kształt oraz jędrność. Dodatkowo mogą stawać się coraz bardziej wysuszone. Aby temu zaradzić, warto zdecydować się na zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym. Modelowanie i powiększanie ust to zabieg, który zapewni piękny wygląd każdej kobiecie. Kto bowiem nie marzy o pięknych i wydatnych a zaraz symetrycznych ustach. Dodatkową korzyścią, jaką niesie za sobą ten zabieg, jest wyjątkowo mocne i trwałe nawilżenie ust. Zabieg wypełniający sprawia, że wargi stają się pełniejsze i poprawia się ich asymetria. Zarysowuje się kontur ust, a kąciki unoszą się delikatnie do góry. Efekt jędrnych i kształtnych ust po iniekcji kwasem hialuronowym utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy. Dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym znów możesz mieć lepiej zarysowane i pełne usta.

Modelowanie ust Warszawa

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – przebieg

Zabieg powiększania ust przebiega całkowicie bezboleśnie dzięki zastosowaniu znieczulenia. Jest to metoda nasiękową z wykorzystaniem odpowiedniego kremu. Kolejnym krokiem jest kilkanaście iniekcji od strony jamy ustnej, wprowadzając przy tym kwas hialuronowy. Po wprowadzeniu kwasu wykonuje się masowanie w celu dobrego rozprowadzenie preparatu. Pozwala to osiągnąć planowanego efekt powiększenia i korekty kształtu. 

Powiększanie ust z użyciem popularnego kwasu hialuronowego to zabieg niezwykle bezpieczny. Podanie kwasu hialuronowego charakteryzuje się niewywoływaniem żadnych negatywnych reakcji organizmu. Może być stosowana u większości osób. Zabieg ten nie wymaga długiej rekonwalescencji. Dlatego od razu po nim można wrócić do codziennych aktywności. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się jedynie reakcje typowe dla każdej iniekcji, takie jak zaczerwienienie, zasinienie czy nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu podania preparatu. Obrzęk zniknie samoistnie w ciągu kilku dni.

Powikłania po powiększaniu kwasem hialuronowym

Jak już wspominaliśmy kwas hialuronowy to niezwykle bezpieczny preparat, który nie wywołuje negatywnych skutków. Jedynie jakość wykonania zabiegu powiększania ust może wpłynąć na ewentualne niedogodności. Wartość mieć pewność, że lekarz, który wykonuje zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym, ma odpowiednie doświadczenie i wiedzę, aby wykonać go w pełni profesjonalnie. Podczas zabiegu ważna jest metoda iniekcji, odpowiednia głębokość oraz ilość wstrzykniętego kwasu hialuronowego. Podczas zabiegów kwasem hialuronowym zalecane jest korzystanie tylko i wyłącznie z certyfikowanych preparatów. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości tej usługi, skorzystaj z naszej oferty.

Wypełnianie ust kwasem – przeciwwskazania

Tak jak w przypadku każdego innego zabiegu medycyny estetycznej również w przypadku zabiegu kwasem hialuronowym istnieją pewne przeciwwskazania. Wypełnianie kwasem hialuronowym ust powinny odłożyć:

  • kobiety w ciąży i karmiące piersią
  • osoby chore na nowotwory
  • osoby posiadające opryszczkę
  • osoby, które mają zaplanowane zabiegi chirurgiczne szczęki
  • osoby z bielactwem i chorobami autoimmunologicznymi

Powiększanie ust Warszawa

Marzy ci efekt dużych ust o pełnych kształtach? Zabieg wypełniania ust da Ci wyjątkowy efekt powiększania i nawilżenia. Zadzwoń i umów wizytę u lekarza medycyny estetycznej dr Anny Smorąg. W naszej klinice możesz umówić wizytę online. Zapraszamy na powiększanie ust w Warszawie.

Umów się na zabieg!

Anna Smorąg Radiofrekwencja mikroigłowa – Moprheus